W dzisiejszych czasach człowiek jest zapracowany. Wiele rzeczy nakłada się jednocześnie, a do tego dochodzą jeszcze problemy osobiste. Nic zatem dziwnego, że coraz mniej czasu zostaje na sen. Z uwagi na to warto wybrać materac, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób, czyli SleepMed Premium. Jest to materac piankowy, który dodatkowo posiada właściwości prozdrowotne. Jednak co to oznacza dla użytkownika? 

Czym charakteryzuje się SleepMed Premium?

SleepMed Premium jest materacem piankowym, co oznacza, że jego wkład został wykonany z innowacyjnej, stworzonej przy użyciu najnowszych technologii pianki. We wnętrzu znajdują się dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR. Odpowiada ona za sprężystość, wytrzymałość i odporność na odkształcenia, jednocześnie zapewniając dopasowanie się do indywidualnych kształtów ciała użytkownika. Wyposażona została w technologię Airforce, dzięki czemu SleepMed Premium odznacza się najwyższym poziomem wentylacji oraz higieny podczas snu. Dodatkowo w środku znaleźć można piankę termoelastyczną VitaRest®, która reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika materaca. W ten sposób idealnie dopasowuje się do anatomicznych kształtów i w najlepszy sposób podpiera kręgosłup. Zastosowanie pianki sprawia również, że te materace do spania są lekkie, a ich transport nie sprawia większych problemów.

SleepMed Premium jako materac medyczny

SleepMed PremiumWygodny materac termoelastyczny SleepMed Premium uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, a to wszystko dzięki potwierdzeniu swoich właściwości prozdrowotnych poprzez restrykcyjne testy i badania medyczne. Jednak co to oznacza dla użytkownika? SleepMed Premium jest idealnym materacem do sypialni, ponieważ zapewnia zdrowy sen przy jednoczesnym uwzględnieniu higienicznych warunków. Wysoki poziom wentylacji zapewnia niesprzyjające warunki do rozwoju mikroorganizmów oraz gromadzenia alergenów, a jednocześnie stanowi idealne wsparcie dla kręgosłupa. Umożliwia to utrzymanie go w prawidłowej pozycji, co zapobiega pogłębianiu się wad postaw oraz niweluje ból związany z wszelkimi schorzeniami kręgosłupa. Materace medyczne, takie jak SleepMed Premium podpierają sylwetkę w odpowiedni sposób, nie wywierając dodatkowego nacisku na poszczególne partie ciała. SleepMed Premium to gwarancja dobrze przespanej nocy oraz idealnego dopasowania do ciała za sprawą wkładu, oraz siedmiu stref twardości.

Kto wyśpi się na SleepMed Premium? 

Materace SleepMed tworzone są z myślą o osobach zmagających się z chorobami oraz schorzeniami kręgosłupa. Posiadają właściwości prozdrowotne, które umożliwiają zdrowy i bezpieczny wypoczynek, jednak nie jest to jedyna grupa, której rekomendowany jest SleepMed Premium! Poprzez doskonałą wentylację i higieniczny wkład materac ten idealnie sprawdzi się u osób cierpiących na alergię. Dodatkowo, poprzez przystosowanie wkładu do stelaży z możliwością regulacji, materac SleepMed Premium idealnie sprawdzi się w każdej sypialni i to niezależnie od wymiarów łóżka! Nie można również zapomnieć, że wyśpią się na nim zarówno single, pary, jak i osoby cięższe, ponieważ materac posiada cztery twardości. Wynikają one z zastosowania ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®, którą można wyjąć i przełożyć na drugą stronę (obie są przeznaczone do użytkowania). Dzięki temu można uzyskać każdą twardość – H1, H2, H3 i H4!

Sen jest niezwykle ważny. Wspomaga wiele zachodzących w organizmie procesów, a dodatkowo wpływa na dobre samopoczucie człowieka oraz energię na cały dzień. Efektywny, zdrowy i komfortowy sen zapewnić może jedynie materac z najwyższej półki, taki jak SleepMed Premium, który posiada certyfikat AEH potwierdzający jego właściwości ergonomiczne i nie tylko. Czy może istnieć lepszy materac?