Jesteś świeżo upieczonym rodzicem i nie wiesz, czym kierować się podczas wyboru odpowiedniego materaca do spania dla swojego malucha? Jeśli tak to koniecznie poznaj te trzy propozycje! 

Bezpieczeństwo podczas snu 

Materace dziecięce to produkty, które zostały wyprodukowane ze szczególną starannością. Hilding Safety Smyk opracowano z myślą o bezpieczeństwie noworodka. Jego wkład został zaprojektowany w taki sposób, by stworzyć kształt łódeczki. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko, że dziecko wypadnie z łóżeczka i zrobi sobie krzywdę. Materac z łatwością można wykorzystać jako przewijak lub zabrać na wakacje, do znajomych czy w podróż – funkcjonalność ta, czyni go jeszcze atrakcyjniejszym. Konstrukcję opartą ma na innowacyjnej piance Velvet Touch, która odpowiada za sprężystość i elastyczność wkładu. Hilding Safety Smyk ponadto pozwala zachować optymalną higienę i środowisko snu. Produkt uzyskał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, co oznacza, że mamy gwarancję najwyższej jakości wykonania, której zaufało już wiele mam.

Nieprzemakalny pokrowiec

Najlepsze materace dziecięce - na co warto się zdecydować?Kolejny materac z kolekcji dziecięcych to Hilding Dobranocka, nadający się już od pierwszych dni życia. Jest to popularny produkt, którego wkład skonstruowano z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam, która ma porowatą strukturę. Dodatkowe nacięcia umożliwiają optymalną wentylację wkładu i pomagają utrzymać higienę, zapewniając maluszkowi idealnie komfortowy sen. Materac ubrano w nowoczesny pokrowiec Lotus, który odznacza się właściwościami wodoodpornymi i ułatwia utrzymanie czystości. Jest to pokrowiec nowej generacji, antyalergiczny i wolny od wybielaczy optycznych (OB Free). Ponadto, wykazuje odporność na wodę oraz substancje oleiste. Resztki brudu wystarczy zebrać wilgotną szmatką. Hilding Dobranocka otrzymał również certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

Przewiewność wkładu

Trzeci polecany produkt to Hilding Kołysanka. Jest to dwustronny, nieprzemakalny materac dedykowany dla niemowląt. Jego wkład wykonano z przewiewnej i elastycznej pianki Flexifoam, którą utwardzono warstwą kokosu oraz dodatkiem lateksu. Materac został zabezpieczony przed wilgocią i przemoczeniem. Jego przemyślana i dopracowana konstrukcja gwarantuje wsparcie i amortyzację ciała maluszka. Produkt jest przystosowany dla niemowląt od pierwszych dni życia. Bezpieczne surowce gwarantują prawidłowy rozwój kręgosłupa. Podczas procesu produkcji, model ten został przetestowany przez detektor metali, co gwarantuje, że jest on całkowicie bezpieczny i wolny od elementów metalowych.

Wejdź na stronę sklepu i zamów nowy materac dla swojego maluszka już dziś, aby okazać mu wsparcie i troskę.