Jeżeli chcemy wyposażyć swoje łóżko w materac, który spełni wiele różnych funkcji, to warto przyjrzeć się modelowi Hilding Zorba. Jest to materac skonstruowany w taki sposób, że senior, osoba z problemami z kręgosłupem, a nawet alergik będą spali na nim długo i spokojnie, jak nigdy dotąd! Wygoda i komfort są w przypadku tego modelu gwarantowane. Przyjemny sen wpływa na nasze funkcjonowanie w ciągu całego dnia, więc z całą pewnością warto w niego zainwestować. Wszyscy przecież wiemy, jak ważne jest zaspokajanie podstawowych potrzeb w zdrowy sposób, a takim właśnie sposobem jest odpowiedni wybór materaca, na którym będziemy mogli się wysypiać.

Wkład w materacu Hilding Zorba.

Wypełnienie w sprężynowym materacu Zorba składa się z kilku warstw. Na środku mamy 7-strefową sprężynę kieszeniową, która dzięki swojej konstrukcji zapewnia ciału wygodne dopasowanie do materaca, na każdym jego punkcie. Ramiona, biodra i cały kręgosłup mają porządne i stabilne podparcie, co daje w efekcie komfort i możliwość pełnego zrelaksowania się. Sprężynę otulają dwie pianki, dobrane tak, aby można było korzystać z jednej i drugiej strony materaca, doznając innych odczuć. Jedną z pianek jest wysoka na 3 cm Flexifoam, a drugą profilowana jednostronnie lateksowa pianka o wysokości 3,5 cm. Flexifoam zapewnia średnią twardość, a blat lateksu działa przeciwgrzybicznie i antybakteryjnie, co gwarantuje nam wysoką higienę snu i czystość w miejscu spania. Materac jest rolowany, więc bez problemu można go przechowywać i transportować w razie potrzeby. Ponadto, producent jak zwykle oferuje długą gwarancję na produkty Hilding, w tym przypadku jest to 5 lat.

Średnia czy większa twardość? Wybierz sam!

Hilding Zorba - dwie twardości Materac jest odwracalny i można z niego korzystać na dwa sposoby. To świetna opcja dla osób, które zmagają się z różnymi bólami mięśni i kości, przez co jednego dnia potrzebują bardziej twardego podłoża, a innego ich plecy marzą o odrobinie miękkości. Pianka Flexifoam zapewni wygodne ułożenie plecom i całemu ciału. Użytkownik leżąc na tej stronie materaca, może w pełni się zrelaksować i wtopić w podłoże swojego łóżka, co zapewni mu spokojny i otulający sen. Blat lateksu pozwoli na odczucie większej twardości i stabilnego wypełnienia, które odpowiednio podtrzyma całe ciało i da mu wrażenie stabilizacji, dzięki czemu mięśnie oraz stawy doznają uczucia odciążenia i tym samym odprężenia. Seniorzy będą z takiego rozwiązania bardzo zadowoleni, bo często to materac jest odpowiedzialny za wiele dolegliwości związanych z układem mięśniowo-szkieletowym. Zadbajmy o niego w odpowiedni sposób i wybierzmy Hilding Zorba, a wraz z nim wygodny i długi sen, na której stronie materaca tylko sobie akurat zamarzymy…

Srebro i miękkość w pokrowcu Silver.

Wybierając model Zorba, stawiamy jednocześnie na pokrowiec Silver w pakiecie. Jest on eleganckim, białym pokrowcem, przeszytym srebrnymi elementami. Wygląda świetnie i równie dobrze sprawuje się w kontakcie z ciałem. Ma strukturę, która swobodnie przepuszcza powietrze, dzięki czemu wypełnienie materaca zachowuje długą świeżość i nie ma problemu z gromadzeniem się wilgoci, bo wentylacja jest na wysokim poziomie. Pokrowiec jest antyalergiczny, więc świetnie sprawdzi się u osób z uczuleniem. Aby odpowiednio dbać o higienę w miejscu snu, producent zadbał o możliwość prania pokrowca w temperaturze do 60°C. Hilding Zorba w zestawie z pokrowcem Silver dadzą wygodę naszym plecom i klasyczny wygląd naszemu łóżku. Czego chcieć więcej?