Wprowadzając się do urządzonego mieszkania lub pokoju, zazwyczaj nie mamy wpływu na meble, które się w nim znajdują. Nie zawsze możemy wstawić swoje łóżko albo wyrzucić niewygodną kanapę. Czasem zakup nowego materaca jest zbyt obciążający dla naszych finansów, a kręgosłup domaga się szybkich zmian. I tutaj Hilding proponuje model nawierzchniowego materaca Tenor, który we wszystkich tych przypadkach nada się idealnie!

Materac nawierzchniowy Hilding Tenor został stworzony z wysokoelastycznej pianki FloFom. Jest to 4 cm pianka o chłodzących właściwościach, które zapewniają mięśniom dobre odprężenie i pozwalają nam budzić się będąc wypoczętymi i zrelaksowanymi. Wkład dzięki materiałowi, z którego został stworzony bardzo dobrze wentyluje wnętrze materaca nawierzchniowego, więc nie mamy problemu z nadmierną wilgocią, mimo kolejnej warstwy pokrycia na naszym bazowym materacu czy kanapie. Hilding Tenor jest materacem antyalergicznym, więc stanowi dobry wybór dla osób, które mają skłonności do uczuleń. Tenor jest dostępny w wielu różnych rozmiarach, tak że niezależnie od łóżka czy sofy, na której chcemy go umieścić, na pewno znajdziemy wymiary, które nas interesują. Producent daje nam na ten model 15 lat gwarancji, która obejmuje problemy w działaniu materaca przez cały okres jej trwania. Brzmi super, prawda?

Czy nawierzchniowy materac Hilding Tenor to wybór idealny dla Ciebie?

Hilding Tenor - efekt chłodzącyMaterace nawierzchniowe są najlepszą opcją dla osób, które z różnych powodów nie mogą zakupić pełnowymiarowego materaca. Bez względu na to, czy to finanse nie pozwalają na wymianę materaca, czy też właściciel mieszkania ogranicza nas we wprowadzaniu różnych zmian – Hilding Tenor jest stworzony właśnie dla takich potrzeb. Jest to model materaca nawierzchniowego, który śmiało można wykorzystać do wyrównania powierzchni naszego materaca głównego. Materace, które będą dla nas dostępne w wynajmowanym mieszkaniu, nie zawsze będą w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, mogą być odkształcone, niewygodne, zbyt twarde lub miękkie, dlatego Hilding Tenor jest świetną opcją, żeby stworzyć sobie wygodne miejsce snu. Nie tylko chroni on powierzchnię pod sobą, ale też daje nam pewność, że w żaden sposób nie uszkodzimy materaca właściwego albo kanapy, na której go położymy. Trzeba koniecznie wspomnieć, że Tenor jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które mają w mieszkaniu tylko niewygodną sofę lub łóżko z pojedynczymi materacami. Szeroki wybór różnych rozmiarów umożliwia użytkownikowi dostosowanie modelu do swojego łóżka lub kanapy. Dzięki możliwości zwijania, Tenor jest bardzo łatwy w przechowywaniu i transporcie. Możemy więc zapewnić sobie wygodę gdziekolwiek jesteśmy.

Pokrowiec Tencel idealnym dopełnieniem dla modelu Hilding Tenor!

Model Tenor, jak każdy z dostępnych materaców producenta Hilding, ma w pakiecie pokrowiec. W tym przypadku jest to antyalergiczny pokrowiec Tencel. Wykonano go z naturalnych, wiskozowych włókien, co zapewnia bezpieczeństwo i komfortowy sen osobom, które mają tendencje do uczuleń i alergii. Materac pokryty pokrowcem Tencel nie będzie podrażniał skóry użytkownika, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do otarć. Sposób, w który go stworzono i materiał, z którego został uszyty zapewniają nam kontrolę wilgotności wewnątrz materaca, ponieważ pokrowiec absorbuje nadmiar wilgoci z ciała śpiącej na nim osoby. Pokrowiec jest oczywiście zdejmowalny i pralny w 60°C, co pozwala na zachowanie możliwie najwyższej higieny w miejscu naszego snu. Tencel zapewnia ochronę i naszemu ciału, i materacowi, na którym śpimy. Razem z materacem nawierzchniowym Hilding Tenor całość ma 6 cm wysokości.