Nie każdy ma możliwość funkcjonowania w rytmie dnia, który preferuje większość ludzi. Czasami trzeba pracować nocą albo wstawać niewiarygodnie wcześnie, co może spotkać się z dużym niezadowoleniem ze strony naszego partnera, bo budzimy go w środku nocy albo nad ranem. Wiadomo, że niewyspanie prowadzi do zachwiania naszego zdrowia fizycznego, ale i psychicznego. Czy warto dopuszczać do kłótni i niesnasek, kiedy wystarczy zainwestować w Hilding Tango i cieszyć się spokojem w nocy i za dnia?

Hilding Tango, to model materaca sprężynowego, który powstał w połączeniu 7-strefowej sprężyny kieszeniowej i dwóch pianek. Pianki te stabilnie podtrzymują ciało i gwarantują odpowiednią twardość, co zapobiega problemom z układem mięśniowo-szkieletowym. Każda ze sprężyn umieszczona jest w woreczku z fizeliny i nie styka się z sąsiadującą sprężyną, co zapewnia bardzo dużą elastyczność punktową. Wszystkie ze sprężyn indywidualnie reagują na nacisk ciała użytkownika, co daje gwarancję stabilnego podłoża, bez naruszania sprężyn obok, chociażby tych, pod zaspanym ciałem naszego partnera…

Dwie strony Hilding Tango.

Hilding Tango - sprężyna kieszeniowa Model ten składa się z wypełnienia sprężynowego, ale otulony jest z dwóch stron wysokiej jakości piankami. Jedną z nich jest wysokoelastyczna pianka HR, o wysokości 3 cm, która dostosowuje się do anatomii śpiącej na niej osoby. Dzięki temu ciało czuje się bardzo swobodnie, a rano nie budzimy się obolali. Po drugiej stronie postawiono na piankę lateksową, a dokładniej 4 cm blatu lateksowego, który zapewnia bardzo dużą sprężystość i elastyczność. Między piankami znajduje się sprężyna kieszeniowa, która podzielona na 7 stref gwarantuje wygodę na całym materacu, nawet jeśli jedna strona jest pod większym naciskiem. Kiedy nasz partner śpi, a my chcemy wyjść wcześniej z łóżka, dzięki rozwiązaniom użytym w Hilding Tango, nie ma możliwości, abyśmy go obudzili, bo jego część łóżka ani drgnie! Model ten jest materacem rolowanym, co zapewni wygodny transport i przechowywanie materaca w razie potrzeby. Podłoże dostosowuje się do ciała śpiącej na nim osoby i zapewnia kręgosłupowi wysokie wsparcie, co zapobiega różnym bólowym dolegliwościom. Hilding Tango jest więc odpowiedni nie tylko dla wymagających par, ale i seniorów, którzy często skarżą się na bóle pleców i mięśni całego ciała po niewygodnym śnie. Zależnie od aktualnych upodobań możemy wybrać lateksową stronę materaca albo tę pokrytą pianką HR.

Który pokrowiec został stworzony dla Ciebie?

Zaraz obok ciekawych rozwiązań zastosowanych w wypełnieniu Hilding Tango, producent proponuje nam dwa różne pokrowce. Możemy zastanowić się nad pokrowcem Tencel, który został stworzony z wiskozowych włókien, wykazujących wysokie absorbowanie wilgoci z otoczenia. Włókna te są naturalne i nie podrażniają naszej skóry, nawet jeśli mamy duże skłonności do uczuleń. Tencel jest pokrowcem stworzonym dla alergików. Drugim pokrowcem, który oferuje producent, jest model Velvet, bardzo miękki i delikatny. Zastosowano w nim technologię Purotex, która wykorzystuje naturalne probiotyki w walce z alergenami odpowiadającymi za alergię na kurz czy problemy z astmą. Mikrokapsułki wypełniające pokrowiec, pękają podczas użytkowania materaca i probiotyki w nich zawarte walczą z groźnymi alergenami. Aby uniknąć problemów z alergią i różnymi objawami astmy, warto na pewno zainwestować w Hilding Tango i pokrowiec Velvet. Oba pokrowce są zdejmowalne i pralne w temperaturze 60 °C, dzięki czemu możemy zapewnić sobie higieniczny i zdrowy sen.