Na rynku dostępnych jest wiele produktów do spania, które między sobą różnią się przede wszystkim wnętrzem. Warto zwrócić na nie szczególną uwagę, gdyż odpowiednia budowa produktu oraz jego właściwości w znaczący sposób wpływają na jakość naszego snu. Jednym z lepszych rozwiązań jest zainwestowanie w materace SleepMed – dlaczego? 

Materace SleepMed – czym wyróżniają się zastosowane wewnątrz pianki? 

Zdrowy, spokojny i komfortowy sen już dziś może być możliwy poprzez materace SleepMed z wypełnieniem piankowym. Tego rodzaju materiał tworzony jest z różnych surowców, przez co możemy wyróżnić kilka rodzajów. Najpopularniejsza jest pianka termoelastyczna, czyli taka, która reaguje na temperaturę oraz nacisk naszego ciała. W ten sposób jest w stanie idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów sylwetki użytkownika, gwarantując tym samym prawidłową stabilizację oraz wsparcie dla kręgosłupa. Ponadto, pianki zastosowane w produktach od SleepMed mają właściwości przeciwodleżynowe, a także gwarantują:

  • wypoczynek w antyalergicznych warunkach,
  • niesamowitą miękkość,
  • przyjemne wrażenie otulenia.

Materace SleepMed – co oferują wykorzystane wewnątrz sprężyny? 

Materace SleepMed - czym wyróżnia się ich wnętrze?Inną kwestią są materace hybrydowe od SleepMed, czyli takie, które oprócz pianki w swoim wnętrzu zostały wyposażone w nowoczesne sprężyny kieszeniowe typu Multi. Dzięki unikalnym rozmiarom oraz umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce materiałowej. Dzięki temu materac może zagwarantować nam:

  • idealne dopasowanie się do sylwetki użytkownika,
  • wysoką elastyczność punktową,
  • redukcję drgań.

W ten sposób możemy wyspać się w komfortowych warunkach, jednak pamiętajmy, aby przy wyborze tego rodzaju podłoża do spania uwzględnić osobiste potrzeby oraz preferencje. Jest to ważne, gdyż nie każdy lubi wyjątkowo sprężyste materace.

Poduszki SleepMed – dlaczego warto zwrócić na nie uwagę? 

Równie ważnym elementem wyposażenia łóżka jest poduszka, ponieważ to właśnie ona odpowiada za prawidłowe wsparcie kręgosłupa w odcinku szyjnym, a także barków czy głowy. Modele dostępne od SleepMed mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu znacząco podnoszą komfort snu, jednocześnie zmniejszając napięcie w mięśniach. Oprócz tego warto zaznaczyć, że poduszka SleepMed wyróżnia się:

  • hipoalergicznością,
  • otwartokomórkową konstrukcją, gwarantującą odpowiednią wentylację,
  • pokrowcem z możliwością prania.

Dostępne modele możemy dopasować do swoich preferencji, a także pozycji do spania!

Wysokiej jakości poduszki oraz materace SleepMed są w stanie wpłynąć w korzystny sposób na efektywność naszego snu. Dzięki temu każdy z nas z pewnością będzie budził się wypoczęty i w pełni sił.

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/