Rozważając zakup materaca oprócz jego standardowych parametrów: typ, rozmiar, rodzaj wypełnienia czy twardość, warto zwrócić też uwagę na to, z jakich materiałów został wykonany. Producent Hilding stworzył kolekcje materacy naturalnych, które nie tylko zapewniają komfort snu, ale również są bezpieczne dla środowiska. Na szczególną uwagę zasługuje model Hilding Aspre. Sprawdź, czy będzie dobrym wyborem również dla Ciebie!

Ekologiczne rozwiązania w sypialni

Materace naturalne to produkty, które powstały w trosce o wygodny i bezpieczny sen użytkowników, a przy tym zostały wykonane z takich surowców, które są nieszkodliwe dla środowiska. Podczas ich produkcji zostały wykorzystane niekonwencjonalne rozwiązania, mające na celu przede wszystkim zapewnienie wysokiego komfortu odpoczynku, a przy tym stworzenia produktów pozostawiających mały ślad środowiskowy. W ich wnętrzu znalazły się pianki syntetyczne oraz naturalne surowce, takie jak len, olejek sojowy, olejek rycynowy czy bawełna organiczna. Użycie ich sprawia, że sen staje się jeszcze bardziej higieniczny, dzięki temu, że gwarantują one właściwości antybakteryjne i antyalergiczne. Materace naturalne dbają o ekologię, przy tym oferując wypoczynek ich użytkowników na najwyższym poziomie.

Materac naturalny Hilding Aspre – charakterystyka

Materace naturalne w Twojej sypialni - poznaj Hilding AspreHilding Aspre to materac naturalny, który zasługuje na szczególną uwagę. Zbudowany został z dwóch rodzajów pianek. Pierwsza z nich to pianka HR Bio, która nasączona została olejkiem sojowym. Forma pianki pozwala na utrzymanie właściwej cyrkulacji wkładu, dzięki czemu masz gwarancję, że w jego wnętrzu nie zgromadzi się nadmierna wilgoć i drobnoustroje. Drugą stronę materaca stanowi pianka NATURALIS®, która dzięki swojej strukturze komórkowej podtrzymuje ciało na całej jego linii we właściwy sposób, i utrzymuje odpowiednią twardość wkładu. Warto również wspomnieć o pokrowcu, który dołączono do materaca. Został wykonany z naturalnych włókien lnu, który służy, jako warstwa wierzchnia oraz bawełny organicznej uprawianej na certyfikowanych plantacjach. Cechuje go wysoka trwałość a przy tym doskonałe właściwości absorbujące nadmierną wilgoć. Atutem jest także to, że można go prać w temperaturze do 30°C. Dodatkowo na materac otrzymujesz 15 lat gwarancji.

Czy materac Hilding Aspre sprawdzi się w Twojej sypialni?

Materac ten sprawdzi się u każdego użytkownika, któremu zależy na śnie na najwyższym poziomie. Szczególnie polecany jest dla par, ponieważ budowa pianek nie pozwala na zbędne zapadnie się we wkładzie i niweluje wszelkie drgania pojawiające się na powierzchni. Dzięki temu likwidujemy problem wybudzania przez partnera. Dodatkowo będzie on dobrym wyborem dla osób aktywnych, gdyż komponenty, z których zbudowany jest materac Hilding Aspre pozwalają na szybszą regenerację mięśni.

Materac naturalny zapewni Ci nie tylko wygodę, ale również pozwoli ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Warto postawić na produkty ekologiczne i zmiany na lepsze zacząć od dzisiaj. Jak widać Hilding Aspre może wprowadzić nurt ekologii do Twojego codziennego życia.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/