Rynek sypialniany stale się powiększa, a co za tym idzie – potrafi zaskoczyć. Większość osób doskonale zna tradycyjne materace sprężynowe lub piankowe. Niewiele z nich ma jednak świadomość, że na sklepowych półkach pojawiły się niezwykle funkcjonalne i szalenie wygodne nowości, czyli materace naturalne

Poznaj materac Hilding Nevada!

Hilding Nevada to dumny przedstawiciel naturalnych podłoży do snu. Jest to materac sprężynowy – jego podstawa jest zbudowana ze wszystkim dobrze znanych sprężyn Multipocket, które charakteryzują się zmniejszoną średnicą. Co jednak daje ich zastosowanie w praktyce? Przede wszystkim to, że materac nie ugina się na całej swojej powierzchni, a ściśle w miejscu wywieranych nacisków. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownik może cieszyć się ponadprzeciętnym komfortem użytkowania. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, iż sprężyny te zostały podzielone na siedem zróżnicowanych stref twardości, dzięki którym każda część ciała użytkownika jest podparta w sposób w pełni indywidualny. Za amortyzację działania sprężyn odpowiada przede wszystkim wysokoelastyczna pianka nasączona olejem sojowym. Po drugiej stronie znajduje się sporej wielkości płat lateksu naturalnego, który zapewnia ogromną higienę wypoczynku i chroni wnętrze materaca przed powstawaniem złóż szkodliwych mikroorganizmów.

Pokrowiec ma znaczenie

Materace naturalne - czy Hilding Nevada to dobry wybór?Ktokolwiek kiedykolwiek powiedział, że pokrowiec nie ma żadnego znaczenia, nie miał racji. Jego podstawową funkcją jest rzecz jasna funkcja ochronna. Zapobiega powstawaniu uszkodzeń mechanicznych i zabrudzeń. Tkanina ta znajduje się najbliżej ciała użytkownika i z tego powodu powinna posiadać wiele właściwości antyalergicznych. Takie cechy, wbrew pozorom, są znaczące nie tylko dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny – nawet użytkownicy nieposiadający specjalnych wymagań z pewnością je docenią. Odpowiednio dobrany pokrowiec wspomaga prawidłową cyrkulację powietrza, która znacząco wpływa na higienę snu i zapobiega gromadzeniu się wilgoci wewnątrz materaca. Materac naturalny, między innymi wcześniej wspomniany Hilding Nevada jest wyposażony w doskonale dopracowany pokrowiec. Powstał z połączenia lnu i bawełny organicznej – tego typu zestaw jest miękki w dotyku, pozwala skórze oddychać i daje poczucie luksusu.

Czy warto?

Materac naturalny to fantastyczne rozwiązanie niemal dla każdego. Są one tworzone ze starannie wyselekcjonowanych surowców, które wykorzystuje się tylko po to, by sen był jeszcze bardziej efektywny. Przykrych konsekwencji związanych z niedoborami snu jest naprawdę wiele, dlatego należy robić wszystko, co możliwe, by tylko ich uniknąć. Wyroby ekologiczne są idealną propozycją dla bardzo szerokiego grona odbiorców. Możliwość zmiany poziomu twardości w modelu Hilding Nevada dowodzi, że są to produkty niesamowicie innowacyjne, które powstały z myślą o wszystkich, nawet najbardziej wymagających użytkownikach.

Sen ma ogromny wpływ na samopoczucie, nastawienie oraz motywację do pracy przez cały następny dzień. Z tego też powodu warto wybrać produkt, który został wykonany z naturalnych materiałów, których pozytywny wpływ na zdrowie został już niejednokrotnie potwierdzony.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/